Logo Skylake Computers

Vítáme Vás v počítačové poradně

Skylake Computers

on-line poradna skylake computers

Jak funguje naše poradna?  

V rámci naší počítačové poradny Skylake Computers Vám nabízíme zcela bezplatné odborné on-line poradenství při řešení nejrůznějších problémů s výpočetní technikou. Konkrétně se specializujeme mimo jiné hlavně na problematiku stolních počítačů, notebooků a jejich periferií. Níže najdete formulář, který je potřeba vyplnit a co možná nejpodrobněji specifikovat Váš problém, abychom měli dostatek informací. Pamatujte, že i sebemenší detail může být klíčový pro volbu správného řešení. Nebojte se tedy rozepsat. 

Informace o Vás vyplňujte prosím pravdivě a zejména si překontrolujte správné zadání e-mailové adresy. Právě na uvedenou e-mailovou adresu Vás budeme kontaktovat s odpovědí. Na dotazy reagujeme nejpozději do 24 hodin od odeslání formuláře k nám do systému. Snažíme se odpovídat dříve, nicméně záleží na počtu dotazů, které čekají ve frontě na vyřízení před Vámi. Může se stát, že Vás poprosíme ještě o upřesnění, v takovém případě prosíme, abyste nevyplňovali další formulář zde na webu, ale odpovídali přímo na naši zprávu v e-mailu a zachovali předmět zprávy. Předmět zprávy totiž obsahuje unikátní identifikátor, který slouží k lepší orientaci a identifikaci Vašeho konkrétního dotazu. Formulář zde na webu použijte znovu pouze v případě, pokud se jedná o nový dotaz.

 

Tak rychle jsem odpověď opravdu nečekal. Vše funguje jak má, mockrát vám děkuji.

Jakub K. – Doporučuje poradnu Skylake Computers

Super, konečně to jde. Co hrajete za hry, abych se Vám nějak odvděčil?

Martin S. – Doporučuje poradnu Skylake Computers

Pokračujte v tom, co děláte!

Monika Š. – Doporučuje poradnu Skylake Computers

Vnučka má radost, že jí děda opravil počítač a já jsem zase o něco chytřejší. Děkuji za ochotu a trpělivost.

Jaroslav N. – Doporučuje poradnu Skylake Computers

You really helped me. Thank you very much.

Maksim O. – Doporučuje poradnu Skylake Computers

Přidejte se ke spokojeným uživatelům počítačové poradny ještě dnes!

Pusťme se do toho

Kolikrát jste v minulosti využili naši počítačovou poradnu? *

Jak jste se o nás dozvěděli? *

Jakým způsobem jste připojeni k internetu? *

Před odesláním formuláře se prosím seznamte s našimi zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

9 + 13 =

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná a je nutné je před odesláním formuláře vyplnit nebo potvrdit. Děkujeme za pochopení.

** Prosíme, uvádějte vždy název, model nebo jiná označení pro identifikaci konkrétního produktu, ke kterému se zpráva vztahuje.

Na Vaše dotazy odpovídáme každý pracovní den, o víkendu i ve státní svátek nejpozději do 24 hodin, pokud není uvedeno jinak.

Logo Skylake Computers
Vážení zákazníci, i přes právě probíhající rekonstrukci fasády na naší pobočce máme normálně otevřeno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu.